Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám

Ďakovný list FBLR

19.4.2018

Vážené vedenie Nemocnice Zlaté Moravce a.s.

Touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie vedúcej lekárke Fyziatricko-rehabilitačného oddelenia MUDr. Polákovej, ako aj rehabilitačným sestrám pod vedení p. Sučkovej, ktoré so mnou vykonávali   rehabilitačné úkony po operácii môjho ramena. 

Na oddelení sa dodržuje časový harmonogram, sestry vykonávajú svoju prácu vysoko profesionálne a správali sa ku mne príjemne a s epmatiou. Taktiež si cením, že mi vychádzali  v ústrety, aj keď som z osobných dôvodov nemohol niekedy dodržať harmonogram rehabiliácie. 

Vďačný pacient S.H.

 


Ďakovný list Hosťovce

20.3.2018

List adresovaný Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, Žellova 2, Bratisalva a Nemocnici Zlaté Moravce a.s.:

Rozhodol som sa napísať ďakovný dopis potom, čo som bol hospitalizovaný v nemocici v Zlatých Moravciach. Teraz je "IN" často len kritizovať zdravotníctvo a často aj bezdôvodne, lebo však to robia aj iní.

Na chirurgicom oddelení mi robili operácu,  mal som pruh - prievrž. Bol som vysoko spokojný s odbornou starostlivosťou, ale aj s ľudským prístupom ku mne, ale aj k iným pacientom. Mňa operoval primár oddelenia a patrí mu moja vďaka. Chcem sa poďakovať aj za ľudský prístup k pacientom či už pri vizite, ale aj počas dňa, viackrát denne sa prišiel po izbách a pospytoval sa pacientov či nemajú nejaké zdravotné problémy. Je tam aj výnikajúci kolektív sestier, pod vedením vedúcej sestry. Veľká vďaka patrí aj im. Iste, nájdu sa všade problémy, vždy sa dá zlepšovať daný stav, ale to, čo môžu, robili lekári aj sestry navysokej odbornej a morálnej úrovni. Možno nový majiteľ bude viac investovať do zariadení budov a zdravotnej techniky. 

Prajem Vám veľa spokojných pacientov.

Podobný dopis píšem aj na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou - Bratislava.

S pozdravom

pacient M.S. Hosťovce

 


Ďakovný list p. Antónie

20.3.2018

Volám sa Antónia a prišla som na peráciu do Vašej nemocnice z Nitry.

Nedalo mi, aby som nenapísala pár pekných slov o Vašej nemocnici.

Prvý dojem môj nebol až taký dobrý, čo sa týka vybavenia, ale potom nastal veľký zvrat. Čo sa týka personálu, bola som veľmi prekvapená. Prístup sestričiek a pšetrpvateľov na 1*. Veľmi sú milí, ochotní, to sa mi ešte  v Nitrianskej nemocnici nestalo !!! A to nehovorím o dôslednosti lekárov,  hlavne pani primárke oddelenia anestéziológie a intenzívnej mediíny.

Veľmiá pekne im všetkým ďakujem za starostlivosť!!! Takýto personá by sme ocenili aj v našej nemocnici. Ešte raz vemi pekne ďakujem!

pacientka Antónia

 


Ďakovný list pacientky z Nitry

27.7.2017

Ďakovný list pacienta ošetreného kolektívom chirurgického oddelenia:

 

Veľké poďakovanie za vysoko profesionálny a odborný prístup primárov, pánov doktorov a ostatného zdravotného personálu, ktorí mali ku všetkým pacientom v zariadení Nemocnica Zlaté Moravce a.s. 

pacientka z Nitry 

 


Ďakovný list Choča

26.6.2017

Vážené vedenie nemocnice,

touto cestou by som sa veľmi rada poďakovaala personálu OAIM, predovšetkým pani primárke MUDr. Jarmila Dekrétovej a pani vrchnej sestre p. Špekovej za poskytnutie veľmi dobrej zdravotnej starostlivosti počas 1-dňového zákroku pri extrakcii zubov, vykonanej v celkovej anestézii na oddelení OAIM dňa 20.06.2017.

Moja srdečná vďaka patrí aj ostatným sestričkám, ktoré mali v tento deň službu. Všetkým veľmi pekne ďakujem za ich profesionálny a ľudský prístup.

Prajem celej Nemocnici veľa spokojných pacientov. 

Vďačná pacientka Veronika