Logo

Vy a Vaše zdravieSme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Novinky a tlačové správy

V Nemocnici Zlaté Moravce pracujú s novou laboratórnou technikou

10.10.2017

Oddelenie laboratórnej medicíny v Nemocnici Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v týchto dňoch začalo pracovať s dvomi najmodernejšími analyzátormi, ktorými nemocnica zníži celkové náklady oddelenia a vykoná nadštandardný počet vyšetrení za hodinu. Novými laboratórnymi prístrojmi, biochemickým analyzátorom a imunochemickým analyzátorom, nemocnica zvýši úroveň vyšetrení, od ktorých závisí samotná diagnostika ochorenia pacienta.

Nemocnica Zlaté Moravce zorganizovala prvú bezplatnú preventívnu akciu

25.9.2017

Nemocnica Zlaté Moravce a.s., člen skupiny AGEL, pripravila pre širokú verejnosť bezplatné vyšetrenie hladiny cukru v krvi a meranie tlaku. Išlo preventívnu akciu proti generačným chorobám, akými sú napríklad cukrovka alebo srdcovocievne problémy.

Nemocnica Zlaté Moravce zaviedla nový systém stravovania

13.9.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, v týchto dňoch zaviedla nový systém vydávania stravy, ktorý vo veľkej miere prispeje k efektívnemu procesu podávania jedál pacientovi. Moderným štýlom distribúcie jedál, ojedinelým v podmienkach nemocníc na Slovensku, spĺňa zlatomoravecká nemocnica vysoké kritériá európskych štandardov.

Prvýkrát na firemných hrách AGEL

9.9.2017

Začiatkom septembra sa konali firemné hry AGEL vo Valči. Ide o každoročné stretnutie zdravotníkov z dvoch krajín. Premiérové športové zápolenie si užili aj zamestnanci zlatomoraveckej nemocnice.

Celý článok

Nový RTG prístroj zjednoduší operačné výkony

29.8.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, získala nový mobilný skiaskopický RTG prístroj s C-ramenom určený na operáciu širokého spektra traumatologických a ortopedických výkonov. Moderné medicínske zariadenie v hodnote 50 000 eur, dokáže poskytnúť kvalitnejšie zobrazenie, lepší priebeh vyšetrení či samotný výkon operácie.

Rekonštrukcia tepelného hospodárstva

3.8.2017

Nemocnica Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, plánuje v najbližšej dobe vynaložiť približne 400 000 eur do rekonštrukcie tepelného hospodárstva. Investícia vo veľkej miere prispeje k pozitívnemu hospodáreniu v nasledujúcich rokoch.

V Nemocnici Zlaté Moravce sa rekonštruovala jedáleň pre zamestnancov

21.7.2017

Zamestnanci Nemocnice Zlaté Moravce, ktorá je členom skupiny AGEL, nadobudli modernejšie pracovné prostredie. V týchto dňoch bola dokončená rekonštrukcia jedálne, ktorú využíva takmer 70 zamestnancov.

Vedenie Nemocnice Zlaté Moravce obdarovalo na MDŽ všetky ženy v nemocnici

8.3.2017

Vedenie Nemocnice Zlaté Moravce, člen skupiny AGEL, dnes, 8. marca, obdarovalo k sviatku medzinárodného dňa žien (MDŽ) 160 žien pracujúcich v nemocnici. Na každé dvere oddelenia, ambulancie či kancelárie zaklopal podpredseda predstavenstva MUDr. Jozef Botka, riaditeľ nemocnice Ing. Otto Mausch alebo primár oddelenia, ktorí vo svojom náručí držali kvetinu, ktorou obdarovali svoje nežné kolegyne.

Majoritným vlastníkom Nemocnice Zlaté Moravce sa stala spoločnosť AGEL SK

13.2.2017

Nemocnica Zlaté Moravce má od 23. decembra nového majoritného vlastníka, ktorým je spoločnosť AGEL SK a.s.. Získaním majoritného podielu v Nemocnici Zlaté Moravce sa stáva v poradí 9 zdravotníckym zariadením skupiny AGEL SK, ktorá chce ponúknuť kvalitnú a komplexnú zdravotnú starostlivosť a taktiež zázemie silného a stabilného zamestnávateľa. Skupina AGEL plánuje nemocnicu rozvíjať a investovať do nej viac ako 2 milióny EUR.